Víta Vás firma HEMIS s.r.o.

Zmyslom našej práce je poskytovať profesionálne služby a odborné poradenstvo v oblasti automatických závlahových systémov a trávnikových plôch.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti závlahových systémov, rekonštrukcií a realizácií športových ihrísk, parkov a ostatných trávnatých plôch, vrátane projekcie a realizácie privátnych záhrad. Cenné skúsenosti sme získali nielen vlastnou praxou, ale aj prácou pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkou uvedených služieb na medzinárodnej úrovni.

Naša oblasť pôsobenia zahŕňa taktiež dodávku a montáž čerpacej techniky, špecializujeme sa na navrhovanie a inštaláciu atypických riešení závlahových systémov a čerpadiel. Disponujeme cenným know – how, ktoré prenášame do všetkých našich projektov a realizácií. Máme vytvorený okruh špičkových a spoľahlivých dodávateľov, vieme predvídať problematické faktory našej práce a správne zadefinovať výber vhodných materiálov a riešení.

Stavby realizujeme na kľúč, pričom dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Ku každému projektu a zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. Dodávame kompletné služby od spracovania projektu, cez montáž a realizáciu až po údržbu a poradenstvo. Vždy ponúkame spoľahlivé a overené riešenia.

Máme dlhoročné skúsenosti

Čerpáme zo skúseností z realizácií na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni.

Máme overených dodávateľov

Okruh spoľahlivých a overených dodávateľov s kvalitnými produktami a riešeniami je základ našej práce.

Profesionálny a individuálny prístup

Riešenia na mieru, atypické riešenia  a riešenia ,,neriešiteľných” problémov  sú naša špecializácia.

Naša práca

Malú ukážku našej profesionálne práce nájdete v sekcii Projekty.

V ZASTÚPENÍ

Martin Hebert

ŠPORTOVÉ TRÁVNIKY, ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY

Dlhoročné skúsenosti nadobudol predovšetkým prácou pre spoločnosť zaoberajúcou sa stavbou a údržbou futbalových trávnikov a závlahových systémov nielen na Slovensku, ale aj na medzinárodnej úrovni. Aktívne sa venuje problematike dažďových záhrad vo verejných priestoroch a zadržiavaniu dažďovej vody v krajine a v mestskom prostredí.

Miroslav Mihálik

ČERPACIA TECHNIKA, TRÁVNIKY, ZÁHRADY

Bohaté skúsenosti v riešení ,,neriešiteľných” problémov s čerpacou technikou, znalosť a skúsenosti s výživou a chemickým ošetrením rastlín a trávnikov, realizácie závlahových systémov a záhradných úprav.

Návrat hore