Naše projekty

studia_model_48 - Foto

Ku každému projektu a zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. Dodávame kompletné služby od spracovania projektu, cez montáž a realizáciu až po údržbu a poradenstvo. Vždy ponúkame spoľahlivé a overené riešenia.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti závlahových systémov, rekonštrukcií a realizácií športových ihrísk, parkov a ostatných trávnatých plôch, vrátane projekcie a realizácie privátnych záhrad

V tejto sekcii nájdete malú ukážku našej práce. 

Projekt rodinnej záhrady, terasovanie pozemku. 

Návrh a realizácia átria, ktoré je pohľadové  a prístupné z domu. 

Zenová záhrada pri modernej vile na Slavíne.

Koberec z rozchodníkov v kombinácii s viackmennými muchovníkmi. 

Kompletná realizácia záhrady tvorenej iba kvetinovými záhonmi bez trávnatých plôch.

Inštalácia automatického závlahového systému spolu s kvapkovou závlahou do záhonov

Výsadba viac ako 100 stromov a 3500 kusov okrasných kríkov okolo novo postavenej haly v Trnave. Úprava terénu, výsev technickej zmesi tráv a bylín o výmere 9 000 m2. 

Kompletná realizácia záhrady tvorenej z kvetinových záhonov a trávnatých plôch.

Spevnenie a zároveň drenáž príjazdovej cesty pomocou geobuniek vo výske 15 cm.

Návrh nového funkčného riešenia priestoru bude slúžiť rodine na stretávanie a spoločný oddych. Celý priestor dopĺňajú zahustené výsadby s prevahou trvaliek, ktoré pozdvihnú estetiku priestoru.

Inštalácia automatického podzemného kvapkového systému spolu prípravou terénu a pokládka trávnatého koberca.

Inštalácia automatického závlahového systému a inštalácia čerpacej techniky do studne.

Inštalácia automatického závlahového systému spolu s kompletnou prípravou terénu a potrebnou navážkou kvalitnej pôdy, vytýčenie a štrkovanie záhonov a nakoniec pokládka trávnatého koberca.

Inštalácia automatického závlahového systému a 18,5 kw čerpadla s filtráciou a frekvenčným meničom na ochladzovanie „umelky“ v Bratislave.

Príprava terénu s malou výsadbou záhonov a nakoniec pokládka trávnatého koberca.

Inštalácia automatického závlahového a kvapkového systému spolu s kompletnou prípravou terénu, vytýčenie a štrkovanie s malou výsadbou záhonov a nakoniec pokládka trávnatého koberca. Zabezpečenie a montáž treláží na rozčlenenie pozemku a vytvorenie súkromia od okolitých pozemkov.

Inštalácia automatickej závlahy na zavlažovanie zelene a trávnika vo Veľkých Ripňanoch. Voda na zavlažovanie je prevažne dažďová a v prípade nedostatku sa čerpá zo studne, ak je vody v retenčnej nádobe prebytok tak sa prečerpáva spať do studne. Všetko je ovládané automaticky pomocou troch plavákových spínačov, dvoch čerpadiel a frekvenčným meničom. Systém zabezpečuje dobré hospodárenie s vodou čo bol zámer. 

Výsev extenzívnej zelenej strechy.

Návrhy, štúdie a projekty záhrad

Kvalitné spracovanie projektu zaručí klientovi, že mu záhrada bude prinášať radosť aj roky po založení. Návrhy zelene spracovávame na základe podrobného zamerania pozemkov  a konzultácií s klientom. Výsledný projekt je kombináciu požiadaviek a očakávaní klienta s našimi skúsenosťami a dizajnom.

Objednajte sa na konzultáciu k našej záhradnej architektke.

Kontakt: obchod@hemis.sk

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, prosíme Vás volať pondelok až piatok v čase od 8:00 hod do 16:00 hod ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom Váš tím HEMIS

Návrat hore